Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

Amerika 

Ülke Başkent: Washington D.C

  • Para Birimi: Dolar ($)
  • Telefon Kodu: + 1
  • Nüfus: 317.488 Milyon

Amerika Vizesi

Değerli ziyaretçimiz,

E-Global Visas   olarak yapmakta, gerçekleştirmekte olduğumuz faaliyetler arasında sizlere, söz konusu ülkelerin vize alım işlemleri ile ilgili konularda detaylı bir şekilde, sizleri bilgilendirmek, olası bir sistem ya da evrak değişikliği durumunda, etkili bir şekilde sizleri yine, yeniden bilgilendirerek sizlere, etkili bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamakta olan bir kuruluşuz.

E-Global Visas  olarak Amerika vizesi alımı hakkında detaylı olarak sizleri bilgilendirmekteyiz. Bu  kapsamda vize kapsamında ele alınabilecek her konuyu detaylı bir şekilde incelemekte, en ince ayrıntısına kadar araştırmakta ve sizlere ücretsiz bir şekilde söz konusu vize alım şartları hakkında bilgi vermekteyiz. Sistemimiz dahilinde daimi olarak SMS vede e-posta aracılığı ile bilgilendirileceksiniz. 


 Amerika Vizesi – Amerika Vize Başvurusu – Amerika Vize Ücreti – Amerika Konsolosluğu – Amerika Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.
00850 346 68 74
Amerika Vizesi amerika konsolosluğu tarafından onaylandıkdan sonra daha onceden danışmanlarımıza belirtmiş olduğunuz ptt şubesine 3 gün içerisinde Amerika konsolosluğu tarafından Amerika Vizesi ulaştirilacaktir.

ABD Konsolosluğu başvuru sahiplerinin pasaportunda 2 adet boş vize sayfası istemektedir.

Amerika Konsolosluğu ,14 yaşından küçüklerin Konsolosluğa parmak izi için gelmesine gerek yoktur. Ancak çocuğa ait vukuatlı nufus kayıt örneğinin eklenmesi gerekmektedir.

Amerika Vizesi için Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler. Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Call Now Button
ArabicEnglishGermanPersianRussianSpanishTurkish
Şimdi Başla
Vize Alın
Merhabalar, Vize almak için destek alın.
Powered by