Avusturya Vizesi

Avusturya Vizesi

Avusturya 

Ülke Başkent: Viyana

  • Para Birimi: Euro (€)
  • Telefon Kodu: + 43
  • Nüfus: 8.21 Milyon

Avusturya Vizesi

Değerli ziyaretçimiz,

Avusturya, ülkesine gidişleriniz dahilinde kesin ve net olmak üzere Avusturya vize işlemlerinizi gerçekleştirmiş olmanız ve söz konusu ülkeye dair olan şartları sağlayarak, Avusturya Vizesi belgenizi, izninizi almalısınız. Söz konusu iznin Avusturya ülkesi kapsamında ele alınabilmesi için gerekli şartları, evrak bilgilerini ve dahi Avusturya vize ücretini yatırmış, olmanız gerekmektedir.

Bu kapsamda Avusturya vize başvurularınızı ülkeniz kapsamında bulunan söz konusu gitmek istediğiniz ülkenin büyük elçiliğine giderek yapabilir, ya da bunun yanı sıra herhangi bir seyahat acentesi ile anlaşarak bu kapsamda çalışmaları başlatabilirsiniz.

E-Global Visas  olarak bizler, vize başvuru aşamasında neler yapacağınıza dair, ne gibi işlevleri gerçekleştireceğinize dair, gerekli olan evrak ve benzeri tüm bilgileri, SMS yada e-posta aracılığı ile sizlere iletmekte olup, herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Avusturya Vizesi – Avusturya Vize Başvurusu – Avusturya Vize Ücreti – Avusturya Konsolosluğu – Avusturya Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.

7/24 Hizmet Vermekteyiz


Avusturya vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.

Türkiye’nin her ilinden pasaportlara  E-Global Visas  Avusturya vizesi alabilmektedir.

Avusturya vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.

Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.


Call Now Button
ArabicEnglishGermanPersianRussianSpanishTurkish
Şimdi Başla
Vize Alın
Merhabalar, Vize almak için destek alın.
Powered by