Hollanda Vizesi

Hollanda Vizesi

Hollanda 

Ülke Başkent: Amsterdam

  • Para Birimi: Euro (€)
  • Telefon Kodu: + 31
  • Nüfus: 16.71 Milyon

Değerli Ziyaretçimiz;

Hollanda ülkesine gidebilmek için Avrupa Birliği ya da ülkeler arası anlaşmalar gereği kendi adınıza hazırlanmış bir Hollanda Vize belgeniz bulunmalıdır. Söz konusu kapsamda çalışmakta olan ülkeler bu alanlarda daimi olarak Hollanda vize başvuru belgelerini hazırlamakta ve zaman tarih belli olmaksızın güncellemektedirler.

E-Global Visas  olarak Hollanda Vize işlemleriniz anında gerekli olabilecek tüm bilgileri, evraklar hakkında bilgilerin, detayların yanı sıra, ücret konusunda da söz konusu olabilecek tüm bilgileri tarafınıza iletmekteyiz. Bu iletim tarafımızdan, tarafımızdan tarafınıza, SMS ya da e-posta yolu ile ulaştırılmaktadır. Bu kapsamda son anda dahi olsa güncellenebilecek maddeler otomatik olarak sizlere ulaştırılacak, gerekli bilgilendirme ayrıntılı bir şekilde yapılacaktır. Bu SMS’ler ve e-posta bilgilendirmeleri bütünüyle ücretsiz olmaktadır.


Hollanda Vizesi – Hollanda Vize Başvurusu – Hollanda Vize Ücreti – Hollanda Konsolosluğu – Hollanda Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.


0850 346 68 74
Hollanda Krallığı’na seyehat etmek istiyorsanız, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak yapmanız gereken Hollanda vizesi işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bu makalemizi okuyabilirsiniz.
Hollanda Vizesi ve Türkiye arasındaki vize uygulamalarına göre, eğer yeşil pasaport, gri pasaport ya da diplomatik pasaportlardan olan siyah veya kırmızı pasaport sahibiyseniz, Hollanda’ya gitmek için Hollanda vizesi almanıza gerek yoktur. Bu pasaportlardan birine sahip olduğunuz sürece, her 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak bir şekilde Hollanda’ya vizesiz bir seyahat düzenleyebilirsiniz. Yalnız unutmamanız gerekirki pasaportunuzun 10 yıldan eski olmaması ve 3 ay sonraya kadar da geçerli olması gerekmektedir. Ama eğer bordo pasaport sahibiyseniz ve pasaportunuz Schengen vizesine tabi değilse Hollanda vizesi için başvurmak zorundasınız.
 Hollanda’ya eğer 90 günden daha fazla süreyle gitmek istiyorsanız, uzun süreli Hollanda vize işlemlerine başvurmanız gerekmektedir. Hollanda D vize olarak adlandırılan uzun süreli Hollanda vizesi, Hollanda konsolosluğu ya da Hollanda Büyükelçiliği‘ne bizzat başvurularak yapılması gerekmektedir. Hollanda oturum vizesiHollanda aile birleşimi vizesi, Hollanda eğitim vizesi veya Hollanda Çalışma vizesi gibi uzun süreli vize türlerinden birisine başvuracaksınız, aynı şekilde Hollanda konsolosluğu yada Hollanda Büyükelçiliği’ne, yine bizzat başvurmanız gerekmektedir.
 Eğer Hollanda’ya acil olarak gitmeniz gerekiyorsa, Hollanda Express vize için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvuruda biyometri sonuçları, başvuru tarihinizi takip eden ilk randevu gününe verilir. Bu vize türü Hollanda kısa süreli vize türlerine dahildir.

 Hollanda krallığına seyahat etmek istiyorsanız, yapacağınız başvuru işlemi 90 günden az olduğu sürece, bordo pasaport sahibi olduğunuz takdirde bizzat Hollanda Konsolosluğu’na, vize danışma merkezlerine, Hollanda Büyükelçiliği’ne ya da Turizm acentelerine başvurabilirsiniz. Fakat istisnai durumlar haricinde Hollanda konsolosluğu ya da Hollanda Büyükelçiliği kısa süreli vize için birebir başvuru kabul etmemektedir. Eğer uzun süreli başvuru yapacaksınız ya Hollanda Konsolosluğuna ya da Hollanda büyükelçiliği’ne başvurmanız ve başvurmadan önce başvurma sebebinizi Hollanda konsolosluğu’nu arayarak bildirmeniz gerekmektedir. Hollanda vize Başvurularınızı yapacağınız sırada, sizden bir de biyometrik tarama talep edilecektir. Ayrıca unutmamanız gerekir ki vize başvurunuzun pasaporta işlenebilmesi için en az 2 sayfa boş yer olmalıdır. Aksi durumda başvuracak kişinin yeni pasaport çıkartması gerekir. Tekrar hatırlatıyoruz ki Pasaportun son 10 yıl içerisinde çıkartılmış olması ve bitimine vizenin geçerlilik süresinin sonunda itibaren en az üç ay olması gerekmektedir. Hollanda Vizesi başvurunuz resmi bir tatile denk gelmediği sürece 10 gün içerisinde çıkması muhtemeldir.Hollanda vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.

Türkiye’nin her ilinden pasaportlara  E-Global Visas Hollanda vizesi alabilmektedir.

Hollanda vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.

Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.

Acentamız  E-Global Visas Hollanda vizesi almakta tam yetkili acentadır.Vizesi


Call Now Button
ArabicEnglishGermanPersianRussianSpanishTurkish
Şimdi Başla
Vize Alın
Merhabalar, Vize almak için destek alın.
Powered by