Kanada Vizesi

  • Para Birimi: Kanada Doları
  • Telefon Kodu: + 1
  • Nüfus: 33.487 Milyon

Kanada Vizesi Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Değerli Ziyaretçimiz;

Kanada ülkesine seyahatlerinizde kullanacağınız, Kanada Vizesi belgesi için Global Vize olarak sizlere her türlü konuda yardımcı olmaktayız.

Söz konusu ülke hakkında Kanada Vize alım işlemleri Kanada büyük elçilikleri aracılığı ile ya da belli başlı seyahat acenteleri aracılığı ile detaylı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda bizler Vize Merkezi olarak sizlere, Kanada ülkesi vize alım detayları, belgeleri, evrak güncellemeleri hakkında etkin bir şekilde yardımcı olmaktayız.

Bizlere vermiş olduğunuz SMS ya da e-posta aracılığıyla sizlere ulaştırdığımız SMS’ler ve de e-postalar ile etkili olarak yardımcı olmaktayız. Söz konusu iletişim araçları üzerinde kesinlikle bir ücret talep edilmemekte ve bütünüyle, ücretsiz bir şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar?

  Kanada vizesi sonuçlanma süresi, belirli faktörler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Kanada  Vizesi kaç günde çıkar sorusuna verilecek en güzel yanıt seyahat edecek kişinin Kanada vizesine başvurduğu dönem ve Konsoloslukların yoğun olduğu zamanlar, vize çıkış süresini etkileyen faktörler arasındadır. Kanada Büyükelçiliğinin yoğunluğuna bağlı olarak şekillenen Kanada vizesi ortalama çıkış süresi, 15-20 iş günü arasındadır. Konsoloslukların resmi tatilde olduğu, hafta sonu günleri, kapalı olduğu günler veya Konsoloslukların yoğun olduğu günlerde vize çıkış süresi 15-20 iş gününden daha uzun olabilmektedir. Kanada vizesinin çıkış süresi yalnızca Kanada Büyükelçiliğinin inisiyatifindedir.

  Kanada Büyükelçiliği, uygun gördüğü durumlarda vize başvurusunda bulunan kişilerden ek evrak talep edebilmektedir. Ek evrak talep etme ve gönderilen evrakların incelenme süresi de belirli bir süreye tekâmül edeceği için vize başvurularının bu gibi durumlar göz önüne alınarak seyahat tarihinden en az 30 gün öncesinde başlatılması gerekmektedir. Aynı zamanda Konsoloslukların veya Büyükelçiliğin ek evrak talep etmesi durumunda Kanada vizesinin çıkış süresi daha fazla uzayabilmektedir. “Kanada vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun cevabını arayanların bulmak isteyeceği cevaplar yukarıdaki gibidir. Kanada vizesinin çıkış süresinde Kanada ile Türkiye arasındaki ilişkilerin de önemli olduğu ve ilişkilerde yaşanan olumsuz veya olumlu gelişmelerin vize çıkış süresini etkileyeceği unutulmamalıdır.


Kanada Vizesi – Kanada Vize Başvurusu – Kanada Vize Ücreti – Kanada Konsolosluğu – Kanada Vize İşlemleri Hakkında Bilgi VE Hizmetlerimize ilgili Tarafımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Telefon Desteği Alınız.

7/24 Hizmet Vermekteyiz.

Kanada vizesi almanız için geri kalan diger evraklar firmamız tarafından temin edilecektir.

Türkiye’nin her ilinden pasaportlara  E-Global Visas  Kanada vizesi alabilmektedir.

Kanada vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.

Ankara İstanbul ve İzmir dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları diledikleri kargo şirketi ile bize ulaştırabilirler.Vizeleriniz alındıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.

Acentamız  E-Global Visas  Kanada vizesi almakta tam yetkili acentadır.Vizesi


Call Now Button
ArabicEnglishGermanPersianRussianSpanishTurkish
Şimdi Başla
Vize Alın
Merhabalar, Vize almak için destek alın.
Powered by